Lanternor

356035

LANTERNOR, 2 st, tidigt 1900-tal, i kopparoch glas, höjd 25 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, senare elektrifierade, ett bakstycke saknas

Diverse

Rum 2

Lanternor

Budhistorik (16 bud)
2283065
2279379
2283064
950
2279379
900
2283037
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.