Spegel gustaviansk stil

356033

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, ca 97x40 cm

Smärre färgbortfall

Diverse, Speglar

Rum 5

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (31 bud)
2282409
2282425
2 800
2282409
2 600
2282075
2 400
2281853

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.