Prejningslyktor

356032

PREJNINGSLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, i lackerad plåt samt glas, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, skador

Diverse

Rum 17

Prejningslyktor

Budhistorik (1 bud)

2280570
2016-01-24 22:45:03

2016-01-26 kl 19:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.