Växelperforeringsapparat

356027

VÄXELPERFORERINGSAPPARAT, sent 1800-tal, lackerad metall, tillverkad vid OA Ericssons mekaniska verkstad, höjd 15, 38x24 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Växelperforeringsapparat

Budhistorik (16 bud)
2283569
1 800
2283568
1 700
2283567
1 600
2283566
2283562
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.