Stig Jonzon oljemålning

356024

SITG JONZON (1913-87): Bogserbåtar i Slussen, Stockholm, olja på duk, signerad och daterad Stig Jonzon 1984, 32,5 x 40 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 4

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (29 bud)
2281715
2 400
2281624
2280940
2281610
2280940
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.