Handlyktor

356022

HANDLYKTOR, 2+1 st, tidigt 1900-tal, lackerad metall, höjd ca 32 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, ett par glas saknas

Diverse

Rum 2

Handlyktor

Budhistorik (3 bud)

2283255
450
2280551
2280551

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.