Matbord 1960-tal

356021

MATBORD, 1960-tal, teak, med klaff, höjd ca 73, 121x80, total längd 168 cm

Bruksslitage, skivan med färgskiftningar o märke

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
2281945
650
2282074
600
2281945
550
2282070
500
2281945
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.