Telefon

356011

LM ERICSSON, TELEFON, 1900-tal, självväljare, i polerad valnöt med textilsladd och ringklocka, höjd 21 cm
PROVENIENS: Tullverket

Åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 7

Telefon

Budhistorik (19 bud)
2284556
1 700
2283341
1 600
2284555
2283341
1 400
2284554
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.