Apoteksflaskor

356007

APOTEKSFLASKOR, 7+2+2 st, 1900-talets första hälft, klarglas, försedda med text som förklarar avsett innehåll, höjd inkl. kork 9-18 cm
PROVENIENS: Tullverket

Smärre nagg

Diverse

Monter 31

Apoteksflaskor
Budhistorik (17 bud)
2283647
2283584
1 400
2283225
1 300
2283292
1 300
2283225
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.