Waldemar Nyström oljemålning

356006

WALDEMAR NYSTRÖM (1864-1924), segelfartyg till havs, signerad och daterad Wald Nyström 1915, olja på duk, 80 x 115 cm

Krackeleringar

Rum 6

Waldemar Nyström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2281670
2281594
2281576
550
2279819
500
2270158
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.