Solur

356004

SOLUR, 1700-tal, handhuggen sandsten, bär otydlig datering 17?, 27x27 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 12

Solur
Budhistorik (8 bud)
2284461
2284459
2284457
650
2283262
500
2283260
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.