Blomsterstilleben

356002

MONOGRAMISTEN, (1800-tal): Blomsterstilleben, monogramsignerad, olja på duk, ca 37x35 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Blomsterstilleben

Budhistorik (6 bud)
2280308
2274948
1 700
2270261
1 600
2270260
2268377

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.