Bordslampor

355999

SKRIVBORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, lackerad metall, märkta Elektroskandia, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Tullverket

Visst slitage, ena lampan utan bottenplatta och glödlampshållare

Belysning, Bordslampor

Bordslampor

Budhistorik (28 bud)
2285204
2285198
1 900
2285199
1 900
2285198
1 800
2285196
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.