JB Pyne england 1800-tal

355989

JB PYNE HANS ART (1800-tal), 1 par, Landskap, olja på pannå, 8x12 cm vardera; påskrifter a tergo

Konst, Äldre måleri

Monter 29

JB Pyne england 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
2280107
2 800
2276747
2 600
2276276
2 400
2276744
2 400
2276276

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.