Prejningslyktor

355987

PREJNINGSLYKTOR, 2 st, tidigt 1900-tal, tillverkade vid JC Larsen, lackerad plåt samt färgat glas, höjd 32, 14x14 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse

Rum 2

Prejningslyktor

Budhistorik (15 bud)
2284532
2284539
950
2284532
900
2284536
850
2284532

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.