Hänglås

355980

HÄNGLÅS, 18/1900-tal, delvis med nycklar, största mått 11x11 cm

Bruksslitage, somliga nycklar saknas

Diverse

Monter 31

Hänglås
Budhistorik (25 bud)
2284855
2 400
2284910
2284855
1 900
2284902
1 800
2284855
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.