Skyltar 2 st

355971

SKYLTAR, 2 st, 1900-tal, bemålad plåt, Qv: Argus Packhusgränd och Österlånggatan, 25x50 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse

Monter 31

Skyltar 2 st
Budhistorik (19 bud)
2283425
1 600
2283407
2283407
1 300
2280398
2280398

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.