Soffa

355960

SOFFA, 1900-talets första hälft, ek, skinnklädd sits, längd ca 153, sitthöjd ca 50 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, sits med krackelyr

Rum 2

Soffa

Budhistorik (27 bud)
2284055
3 600
2284047
3 400
2284028
3 200
2284037
2284028
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.