Skrivbordsstol

355956

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, björk, stämplad Stockolms stadsvapen 1914, justerbar höjd, lägsta ca 70 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, spricka i sitsen

Rum 2

Skrivbordsstol

Budhistorik (24 bud)
2284414
4 200
2281047
2281047
3 800
2284412
3 600
2281047
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.