Skrivbordsstol

355952

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, björk, stämplad Stockolms stadsvapen 1914, justerbar höjd, lägsta ca 70 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, spricka i sittsen

Rum 2

Skrivbordsstol

Budhistorik (25 bud)
2284469
3 400
2284798
3 200
2284469
2 400
2284744
2284469

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.