Boksnurra

355949

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, lövträ, dekor av intarsia, höjd ca 84, 46x46 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, lösa ribbor, stötskada

Rum 2

Boksnurra

Budhistorik (23 bud)
2285030
1 800
2285021
1 700
2284152
1 600
2282968
2282697
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.