Paul Wunderlich litografi

355942

PAUL WUNDERLICH (Tyskland, född 1927), "Frauenbad", signerad Wunderlich, färglitografi, 9/75, bildmått ca 75 x 57 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Paul Wunderlich litografi
Budhistorik (17 bud)
2281623
1 400
2281622
1 300
2281618
2281596
2280182

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.