Byrå dekor av "Flora"

355941

BYRÅ, 1900-talets mitt, tapetserad med dekor av "Flora", draghandtag och nyckelbussning i mässing, höjd ca 103, 71x38 cm
Planscher ur Lindman, Nordens Flora

Smärre ytskador, nyckel saknas

Rum 14

Byrå dekor av

Budhistorik (3 bud)

2282558
4 200
2267913
2267913

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.