Bestick silver

355940

BESTICK, 60 dlr, silver, stämplade MAB= Matsilver B, Stockholm, bestående av: 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, vikt exkl knivar ca 2030 g

Slitage

Silver, Silverbestick

Bestick silver

Budhistorik (5 bud)
2277515
5 800
2267718
5 600
2267682
2267053
2266725

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.