Oidentifierad konstnär 1800-tal

355935

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Bedjande man med kranium, olja på duk, ca 65x50 cm

Retuscherad, tryckskador, krackelering

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
2282530
500
2280225
450
2280225
2279458
2265937

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.