Skåp

355926

SKÅP, 1930-tal, en dörr skuren med lilla riksvapnet, fanérat med mahogny, höjd ca 100, 140x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, en dörr låst

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Skåp

Budhistorik (16 bud)
2284404
3 400
2284072
3 200
2284403
3 200
2284072
2 800
2283497
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.