Skåp dekor av "Flora"

355923

SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad dekor av "Flora", invändigt delvis med lådinredning, draghandtag i mässing, höjd ca 125, 85x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Planscher ur Lindman, Nordens Flora

Listdel och fotkryss med spricka, skiva med smärre ytskador

Rum 5

Skåp dekor av

Budhistorik (36 bud)
2282286
13 000
2282282
12 500
2282275
12 000
2282272
11 500
2282272
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.