Bokhylla

355921

BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor höjd ca 208, 100x36 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, nyckel saknas, låsta dörrar

Möbler, Hyllor

Rum 2

Bokhylla

Budhistorik (32 bud)
2284528
5 600
2284526
5 400
2284520
5 200
2284525
5 000
2284520
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.