Lennart Nilsson, Makrofager - ur "Människans inre"

355916

LENNART NILSSON (född 1922): Makrofager, ur "Människans inre", kopierad och i efterhand färglagd av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, svepelektronmikroskopisk bild, bildmått ca 24x19,5 cm

Smärre ytrepor

Konst, Fotografi

Lennart Nilsson, Makrofager - ur

Budhistorik (2 bud)

2278196
500
2274143

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.