Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"

355913

LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, bildmått ca 18,5x24 cm

Smärre ytrepor

Konst, Fotografi

Lennart Nilsson - ur

Budhistorik (2 bud)

2282005
2281803

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.