Lennart Nilsson - ur "Ett barn blir till"

355912

LENNART NILSSON (född 1922): ur "Ett barn blir till", kopierad och i efterhand färgsatt av Gillis Häägg, monogramsignerad GH samt stämpel på baksidan "PRINTED ON ILFOCHROME CLASSIC BY HÄÄGG FALKENBERG SWEDEN", färgfotografi, bildmått ca 18x24 cm

Smärre ytrepor

Konst, Fotografi

Lennart Nilsson - ur

Budhistorik (3 bud)

2281122
2280849
2268673

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.