Oidentifierad konstnär oljemålning

355905

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, piprökande man, signerad A Stajano, olja på duk, ca 27x21,5 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Budhistorik (4 bud)

2281086
450
2280484
2280465
2273477

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.