Träsnitt Japan

355903

TRÄSNITT, 2 st (samramade), 1800-tal, Japan, figurkompositioner, varav en Hokusai,ca 11x16 samt 21x29 cm

skador

Ändringar/tillägg
TR

Konst, Grafik, Orientaliskt, Konst

Tavelvagn 27

Träsnitt Japan
Budhistorik (4 bud)

2281472
450
2265970
2268411
2265970

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.