Disk

355902

DISK, samtida, tillverkad i gammal stil, grönmålad pärlspont med zinkskiva, låda och sluttande hylla, upphängningsanordning medföljer lös, höjd ca 92, 240x70 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Disk

Budhistorik (29 bud)
2284068
2 800
2284053
2 600
2284067
2 400
2284053
2284061

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.