Kassadisk

355898

KASSADISK, omkring 1900, ek, skydd med mässing och fasettslipat glas, totalhöjd ca 165 längd 200 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, lösa lister, delar saknas

Kassadisk

Budhistorik (9 bud)
2283266
2284115
2283266
1 900
2283305
1 800
2283266
500

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.