Soffa

355893

SOFFA, 1800-talets slut, blandstil, klädd i blått tyg, ek, skuren dekor, längd ca 200 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Soffa

Budhistorik (19 bud)
2283961
1 300
2283959
2283955
2283958
2283955
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.