Bengt Ellis oljemålning

355889

BENGT ELLIS (1923-2006): "Blåstöten Härjedalen", olja på duk, signerad och daterad Ellis -87, ca 30x37,5 cm

Fack 32

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (32 bud)
2281175
3 400
2280954
3 200
2280381
2280305
2 800
2280174
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.