Engt Ellis

355879

BENGT ELLIS (1923-2006): ''Tidig vinter vid Mittåkläppen'' signerad Ellis, olja på duk, 41x50 cm

Tavelvagn 29

Engt Ellis

Budhistorik (35 bud)
2281749
7 000
2281744
6 800
2281740
6 600
2281730
6 400
2281555
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.