Skåp 1700-tal, rokoko

355875

SKÅP, rokoko, ek, 2-delat, inredning med hyllplan bl a skedhylla, underdel med lådor, senare gustavianska förgyllda beslag, höjd ca 293, 139x57 cm, nyckel medföljer

Senare äldre lås, äldre lagningar, mindre bortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 3

Skåp 1700-tal, rokoko

Budhistorik (24 bud)
2282628
7 200
2282609
7 000
2282609
6 600
2282616
6 400
2282609
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.