Fåtöljer chippendalestil

355870

FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, chippendalestil, träskuren dekor, benavslut ball-and-claw, rygg och sidstycken i rotting, betsad björk, lösa plymåer, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

Rum 7

Fåtöljer chippendalestil

Budhistorik (32 bud)
2281488
4 600
2281498
4 400
2281488
4 200
2281496
2281488
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.