Verner Panton tidningsställ

355869

VERNER PANTON, tidskriftsställ, för Fritz Hansen eft, Danmark, kromad ställning, 4 snedställda hyllplan, höjd 160 cm

Fot med slitage/repor

Möbler, Hyllor

Rum 4

Verner Panton tidningsställ

Budhistorik (5 bud)
2280645
500
2271816
450
2280644
2271816
2267664

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.