Axel Fahlcrantz oljemålning

355868

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Strandmotiv med hus, signerad och daterad A Fahlcrantz 1894, olja på 20x29 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 29

Axel Fahlcrantz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2282386
1 300
2282021
2279224
650
2268397
600
2267641
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.