Bengt Lindström färglitografi

355863

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 23/85, färglitografi, ca 49 x 63 cm

Tavelvagn 30

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2278130
2278129
2276895
500
2276894
450
2276893

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.