Olle Ängkvist collage

355860

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, signerad och daterad Olle Ängkvist 60, blandteknik collage, ca 45x56 cm

Tavelvagn 4

Olle Ängkvist collage

Budhistorik

2016-01-25 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.