Fat

355859

FAT, 3 st., 1800-tal, tenn, varav ett fat med hamrad dekor, diameter ca 25-36 cm

Slitage, lagningar

Metall

Rum 20

Fat

Budhistorik (18 bud)
2281644
2281643
2281641
2281637
950
2281631
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.