Bertel Nordström oljemålning

355858

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kvinnoporträtt, signerat och daterat Bertel Nordström 1936, olja på pannå, 40 x 32 cm

Krackelyr

Fack 15

Bertel Nordström oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2278945
500
2283758
450
2278945
2271488
2269519

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.