Karmstolar pall Källemo

355854

GUNNAR MYRSTRAND, karmstolar, 1 par, pall, Källemo, 1900-talets andra hälft, vitlackerade stommar, brunrutig klädsel, extra dyna medföljer

Enstaka färgbortfall, smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Knappar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 15

Karmstolar pall Källemo

Budhistorik (3 bud)

2282536
750
2280066
700
2267579

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.