Soffa gustaviansk stil

355853

SOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor med bl a fleuroner, bemålad, sitthöjd ca 47, längd ca 130 cm

Slitage, senare klädsel, smärre fläck

Ändringar/tillägg
Se även auktionnummer 355850.

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (33 bud)
2282649
3 400
2282647
3 200
2282633
2282632
2 800
2282614
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.