Stolar

355850

STOLAR, 1900-tal, 2+6 st., gustaviansk stil, träskuren dekor med bl a fleuroner, bemålade, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, senare klädsel

Ändringar/tillägg
Se även auktionnummer 355853

Rum 3

Stolar

Budhistorik (21 bud)
2281903
4 600
2276661
4 400
2281901
4 200
2276661
2281900
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.