Vas

355849

VAS, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, höjd ca 32 cm

Lagningar, krackeleringar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Rum 7

Vas

Budhistorik (7 bud)
2281247
550
2280231
500
2280799
500
2280231
450
2280798

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.